Originální Food Festival se uskuteční od 29. března do 2. dubna v časech 16:00-20:00 ve všední dny a 11:00-17:00 o víkendu. „Těší nás, že našim návštěvníkům nyní v nové restaurační zóně můžeme nabídnout komplexnější nabídku kuchyní, aby se v široké nabídce lépe zorientovali, připravili jsme pro ně Food Festival s ochutnávkami a zábavným programem,“ uvedla Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov. Program bude skutečně pestrý. Pro členy věrnostního klubu budou zdarma připraveny ochutnávky z více jak 15 nových i stávajících restaurací. Stačí, aby se návštěvníci u hostesek prokázali věrnostní kartou, případně se u nich zaregistrovali, a získají kartičku s plánkem festivalu opravňující k ochutnávkám zdarma. Příjemnou atmosféru zajistí jarní výzdoba kruhového náměstí centra a samotné Grand Kitchen, ale také živé vystoupení DJ se saxofonistou. Ani o zábavu nebude nouze. Představí se tanečníci s flash-mob show a se svými stand-upy v rámci pravidelné animace Unexpected Comedy vystoupí umělecký soubor Komici s.r.o. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které bude připravena Unexpected Kids Show.

Nové pravidelné animace v Centru Chodov

Stand Up Comedy je umělecký formát, kdy komik stojí sám před publikem a vypráví příběhy prokládané krátkými vtipy. Tento moderní druh zábavy, který u nás v posledních letech získává na popularitě, zařadí do svého portfolia také Centrum Chodov. Zábavné večery se budou konat pravidelně každý druhý čtvrtek v měsíci. První animace z cyklu Unexpected Comedy se uskuteční výjimečně poslední čtvrtek v měsíci, tedy 30. března v 19:00 a zahájí ji přední tváře českého stand-upu – Lukáš Pavlásek, Daniel Čech a Dominik Heřman Lev, kteří vystupují pod všeříkajícím názvem – Komici s. r. o. Další stand-up pak bude následovat podle plánu druhý čtvrtek v měsíci, tedy 13. dubna.

Dětské animace Unexpected Kids Show budou probíhat vždy každou první neděli v měsíci, v době brunche v prostorách Grand Kitchen. První se uskuteční už 2. dubna a děti si zde budou moct vyzkoušet rozličné činnosti jako například zdobení cup cakes, výrobu cukrové vaty a spoustu dalšího. K akci se navíc váže speciální nabídka dětského menu, které bude vybraných restauracích k dostání s 50% slevou.

Pro zákazníky Centra Chodov budou připraveny i další zajímavé nabídky a slevy. Například každý všední den v čase od 18:00 do 20:00 si mohou užívat akce Unexpected Evenings, díky níž obdrží ve vybraných restauracích nápoj k jídlu zdarma. Grand Kitchen se tak stane perfektním místem pro večeři s přáteli nebo kolegy. Od 29. března do 16. dubna bude dále platit speciální slevová knížka uplatnitelná nejen v restauracích, ale také ve více než 80 obchodech Centra Chodov. Zákazníci ji mohou využít například v obchodě Barbour, který ve stejném termínu, spolu s obchodem Karl Lagerfeld a vlajkovou prodejnou GANT, zahájí svůj provoz v prvním patře centra.

Do restaurační zóny Grand Kitchen se návštěvníci dostanou hned několika způsoby. Použít mohou nové eskalátory ve stávající části centra, v patře -1 u prodejny Albert, nebo přijít pasáží v prvním patře u prodejny T.M.Lewin. Případně z nového vchodu od business centra The Park, je expresní eskalátor vyveze přímo do restaurační zóny. Pro vozíčkáře a rodiče s kočárkem je zde navíc připraven výtah nacházející se po pravé straně u vstupu z business centra The Park.

O společnosti Unibail-Rodamco

Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí v 11 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 31. prosinci 2016 byla oceněna na 40,5 miliardy euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 990 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, prostřednictvím níž se zaměřuje na dlouhodobost a trvalou udržitelnost, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech FTSE4Good a STOXX Global ESG Leaders. Skupina je také v indexech CAC 40, AEX 25 a EuroSTOXX 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor’s a Fitch.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.unibail-rodamco.com.

Kontakty pro média:
AMI Communications
Kateřina Nováčková
Account Director
katerina.novackova@amic.cz
234 124 112

Unibail-Rodamco
Petra Valentová
Marketing Manager, Centrum Chodov
petra.valentova@unibail-rodamco.com
272 173 605

Zodpovědný account manager

Kateřina Nováčková

katerina.novackova@amic.cz